Orastie - Te iubesc !!!!

luni, 28 mai 2012

Centrul pietonal 27.05.2012 ora 01:30
Publicat de Daniel Barbu la 05:32 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest

joi, 24 mai 2012

Centrul in prag de seara... 
Publicat de Daniel Barbu la 13:44 Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Catedrala din Orastie
Publicat de Daniel Barbu la 10:10 3 comentarii:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Postări mai noi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

Totalul afișărilor de pagină

Arhivă blog

  • ▼  2012 (3)
    • ▼  mai (3)
      • Centrul pietonal 27.05.2012 ora 01:30
      • Centrul in prag de seara... 
      • Catedrala din Orastie

Despre mine

Fotografia mea
Daniel Barbu
Uomo sollo...
Vizualizați profilul meu complet
Tema Fereastră de fotografii. Un produs Blogger.